O nás

Tvoříme
funkční interiéry,
které
mají šmrnc

Jsme architekti, projektanti a projektoví manažeři. Společně tvoříme nevelký tým s velkou dávkou energie a nápadů. Přemýšlíme kreativně, ale také funkčně. Pod našima rukama vznikají originální návrhy interiérů, které s maximální péčí přetváříme v realitu. Jsme interiérové studio, ve kterém to návrhem nekončí. Jsme zkrátka PREMIER interiors.

Věříme tomu, že čím blíže si je při práci architekt a realizační tým, tím je výsledek lepší. Ostatně sami jsme začínali realizacemi interiérů a pomáhali zákazníkům, aby návrh jejich interiéru ožil do reálné podoby. Postupem času jsme se utvrdili v tom, že kreativní nápady se bez detailních plánů a organizace neobejdou. A právě proto dnes svým zákazníkům nabízíme jak návrh tak i realizaci interiérů. Chceme naši práci dělat tak, abychom si za ní mohli stát – od prvního čáry ve výkresu, do posledního utažení šroubku.

Stavte se za námi do kanceláře v Brně na kávu nebo nám zavolejte. Povíme si, jakou máte představu a co můžeme udělat pro to, aby se stala skutečností.

kontaktujte nás

 1. Děláme interiéry,
  co vám sednou

  Aby váš interiér dobře fungoval, musíme vás dobře poznat. Každou spolupráci proto začínáme osobním setkáním. Můžete přijet k nám do Brna na kávu nebo přijedeme my za vámi. Společně se podíváme na vaše plány a představy a vymyslíme řešení na míru vašim požadavkům.

 2. Jsme tu pro každou
  fázi vašeho projektu

  Žádný projekt pro nás není moc malý a žádná výzva moc velká. Pomůžeme vám splnit si sen o dokonalém bydlení i zrealizovat vaši představu o funkčních kancelářských či komerčních prostorách. Jsme tu pro vás, ať už chcete návrh nebo pomocnou ruku při jeho realizaci.

 3. Předáním to
  u nás nekončí

  Možná už máte na stole návrh svého budoucího domova nebo sedíte na naší židli v pohodlí své nové kanceláře. Tím to ale nekončí. Rádi se s vámi znovu potkáme u kávy a poslechneme si, jak se vám v novém líbí. A když budete v budoucnu potřebovat s čímkoliv pomoct, víte komu zavolat.