Reference

1/4

TCL

Pro české zastoupení druhého největšího výrobce televizorů na světě jsme navrhli a zrealizovali neotřelý kancelářský prostor. Úkolem PREMIER interiors byl loft v minimalistickém duchu, který zároveň umožňuje prezentaci výrobků. Značka se v České republice soustředí především na prodej televizorů různých úhlopříček, jež bylo nutné do interiéru začlenit.

Z otevřeného prostoru jsme vytvořili několik funkčních zón dělicími příčkami. K tomu jsme využili materiály jako žlutý sklolaminát a černý tahokov.  Původně malou uzavřenou kuchyňku jsme otevřeli do kancelářského prostoru a ozvláštnili ji výrazným keramickým obkladem.

realizováno

2020

řešené plochy

160 m²

architekt

Markéta Bergerová

místo

Praha

Předchozí
Další
2/4

Interiér rodinného domu Brno Sadová

Naším úkolem bylo navrhnout optimální dispoziční uspořádání, zvětšit vstupní prostor, najít místo pro pracovní stůl a celý interiér stylově ujednotit. Majitelé chtěli dům v přírodních odstínech, proto jsme pracovali primárně s dřevěnými povrchy a bílo-šedo-černou paletou.

Pečlivě vybrané materiály jsou z výsledku na první pohled patrné. Obě patra sjednocuje masivní dřevěná podlaha, díky které působí prostředí velmi útulně. Tento prvek navíc nebrání podlahovému topení. Na celkovém vzdušném a přívětivém dojmu z prostoru se podílí řada propracovaných detailů – dýhové rámování nábytku, skryté zárubně, které jsme řešili už v rámci stavby, nebo elegantní vybavení jednoduchých linií. Osvětlení zajišťují bílá bodová svítidla i závěsná a nástěnná lokální světla.

realizováno

2020

řešené plochy

80 m²

architekt

Andrea Pastrnek

místo

Brno

Předchozí
Další
3/4

ČPP – Česká podnikatelská pojišťovna

Zadáním investora bylo vytvořit interiéry, do jejichž designu by se promítlo poslání společnosti. Zároveň kladl důraz na praktičnost a funkční uspořádání místností.

V konceptu jsme pracovali především s velmi dobrým umístěním kanceláří. Nacházejí se v 11. patře a nabízejí efektní výhled na dominanty Brna. V interiérech jsme použili paletu neutrálních odstínů, kterou doplňuje dřevodekor. Cílem tohoto kroku bylo dostat do popředí právě výhled na město a jeho obyvatele. Tento prvek shrnuje podstatu celé společnosti – denně připomíná zaměstnancům i návštěvníkům, co ČPP dělá a pro koho. Motivem připomínajícím lidský život je život sám.

realizováno

2020

řešené plochy

1100 m²

architekt

Andrea Pastrnek

místo

Brno

Předchozí
Další
4/4

VICTORIANO

Luxusní pánské krejčovství Victoriano se nachází v parteru nárožního objektu z roku 1906. Jedná se o velkorysý prostor s prosklením do přilehlých ulic. Přáním investora bylo vytvoření světlé minimalistické prodejny, která bude jemně odkazovat na historii místa. Toho jsme dosáhli drobnými detaily. Moderní interiér laděný do tlumených barev jsme oživili vzorovanými šambránami okolo oken a ostění. Černo-šedou-bílou paletu doplňuje světlý dřevodekor a mosazné prvky na svítidlech.

Prodejna má dvě křídla, mezi kterými je umístěna recepce s barem. V první části orientované do rušnější ulice je umístěn lounge pro čekající klienty, barové sezení, jednací stůl, kabinky a vstup na toalety. V části směřované do klidnější ulice se nacházejí konzultantské stoly.

realizováno

2020

řešené plochy

250 m²

architekt

Markéta Bergerová

místo

Praha

Předchozí
Další

Smartlook

2020

Návrh a realizace kanceláří

RD Moravany

2020

Rekonstrukce interiéru a exteriéru rodinného domu

PKV

2020

Návrh a realizace kanceláří

MILT

2020

Návrh a realizace kanceláří 

RD Ivanovice

2020

Rekonstrukce interiéru rodinného domu

Babák Office

2020

Realizace recepčního prostoru

ASSECO

2020

Kompletní realizace kanceláří

KLEIS

2019

Návrh a realizace kanceláří

Od nového
interiéru
vás dělí
jediný
krok: