Služby

KANCELÁŘSKÉ,
REZIDENČNÍ
& KOMERČNÍ

Navrhujeme interiéry s ohledem na možnosti
objektu i ty vaše. Ve fázi realizace nás proto
nic nepřekvapí a vy se do svých nových interiérů
nastěhujete včas, přesně podle plánu.

Ozvěte se nám s předstihem

Od první schůzky do naaranžování poslední židle
je to minimálně 6 měsíců.

NOVÉ
INTERIÉRY
V 7 KROCÍCH

1/7

První
schůzka

Vy máte plán a představu, my hromadu nápadů a zkušenosti. Sejdeme se a probereme, kde se chcete usadit a jak by to mělo vypadat. Vyjasníme si termíny. Ihned po schůzce od nás obdržíte cenovou nabídku na služby architekta.

Čas: 1 schůzka až 1 týden

2/7

2D
návrhy

Architekt vymyslí, jak to celé uspořádat. Pošle vám ke schválení dispoziční řešení, tedy optimální rozvržení prostoru. Budete-li třeba ho ještě doladit, připraví podle vašich požadavků další variantu.

Čas: 3 až 4 týdny

3/7

3D
vizualizace

Uvidíte, jak to bude vypadat pohromadě. Finální variantu dispozičního řešení převedeme do 3D, k tomu vypracujeme komplexní studii produktů a povrchů.

U nově vznikajících objektů předáváme nejpozději v této fázi dispoziční řešení majiteli budovy, aby mohl interiér dostavět pro potřeby návrhu.

Čas: 4 až 8 týdnů

4/7

Projektová
dokumentace

Interiér rozkreslíme, vytvoříme 2D výkresy pro výrobu a zpracujeme výkaz výměr. Mimo to vás navštívíme se vzorky produktů.

Čas: 4 až 6 týdnů

5/7

Před zahájením
realizace

Obdržíte časový harmonogram prací i rozpočet. Společně to projdeme. Poté, co schválíte rozpočet, následuje podpis smlouvy, objednávání řemeslníků a výroby. Několik týdnů trvá, než zboží dorazí a je možné klepnout do prvního hřebíku.

Čas: 6 až 10 týdnů

6/7

Zahájení
realizace

Je to tady! Začínají stavební práce. Následuje instalace, montování a aranžování. Na všechno dohlížíme, hlídáme kvalitu a termíny. Protože jsme projekt plánovali od začátku, známe budovu do posledního zákoutí, takže víme, na co dávat pozor.

Čas: 4 až 8 týdnů

7/7

Předání
klíčů

Nové interiéry jsou na světě.
Vstupte a pohodlně se usaďte.

kontaktujte nás