Services

Hledáte architektonické studio, které dokáže zhmotnit všechny vaše představy a přání do nového interiéru? Takového, který bude zároveň funkční, moderní, komfortní a oku lahodící? Ozvěte se nám a potkáme se nad šálkem kávy. Projdeme si všechny vaše požadavky, na základě kterých vám připravíme originální design na míru a kompletní projekt. S ním se pak bez problémů můžete pustit do realizace.

Realizace může být náročná, zdlouhavá a komplikovaná. A nebo ji můžeme udělat my! Interiérů jsme vytvořili už mnoho a tak nás nic nepřekvapí. S našimi dodavateli a řemeslníky jsme sehraný tým. Vy se budete moct v klidu a bez starostí těšit na nové prostory, zatímco my se postaráme, aby vše šlo podle vašeho projektu.

Nemusíte si lámat hlavu s výběrem architektů, projektantů, dodavatelů a řemeslníků. Nechte to na nás! Když máme pod palcem celý projekt od začátku až do konce, můžeme vytáhnout všechny kreativní, plánovací a organizační trumfy. Provedeme vás jednotlivými kroky architektonického návrhu i jeho realizace. Poznáte celý náš tým a budete vždy vědět, na čem právě pracujeme. O vše se postaráme a na konci na vás bude čekat připravená židle.